Mikulášská nadílka

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 5.12.2019, autor: MŠ Sluníčko
Čtvrtek 5.12 se stal pro všechny děti v naší školce dnem očekávání. Někdo se na Mikuláše těšil, jiný měl trochu obavy. Třídou například zaznělo: " Paní učitelko, a to budou převlečení čerti? ", ještě než stihla p. uč. odpovědět se ozvalo: " neeeee, to budou puberťáci" :-D

Děti zazpívaly písničky, recitovaly básně. Mikuláš nadělil s pomocí andílků dárky, se všemi se rozloučil a přislíbil, že se za rok zase uvidíme.

V oddělení Medvědů program pokračoval dle pořekadla "Šijí s ní všichni čerti". Malí čertíci nešili s nikým jiným než s tou nejpovolanější čerticí švadlenkou Markétkou. Čertíci se pekelně soustředili a odnesli si ušitou záplatu na čertí kožich. Naší čertí švadlence patří poděkování za ochotu.

Aby ostatním čekání lépe uteklo, hráli čertovskou honičku, skládali z kolíků na prádlo dlouhý čertí řetěz a tančili na čertí diskotéce.