Vojtěšská pouť

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 25.4.2017, autor: MŠ Sluníčko

Protože v naší mateřské školce máme spoustu šikovných dětí, přidali jsme se na letošní Vojtěšské pouti svou troškou do mlýna k vystoupení základní školy. Taneční píseň Pongo se líbila předškolákům celou docházku do školky a sami si přáli předvést ji na jevišti . Ať všichni vidí, jak rádi tančíme a jak to umíme.

Věříme, že vás potěšily a rozveselily vtipy, které nám děti rády vyprávěly skoro každý den. Náměstím se rozezněl smích, děkujeme tímto za něj, pro děti se stal velkou odměnou.

Také věříme, že závěrečný námět na prázdninový výlet proměníte v krásný zážitek s Vašimi drahými zlatíčky. Neváhejte využít každé minuty ke společným radovánkám, dokud ještě nenastal čas povinností a musů. Ale i pak dávejte svým broučkům pocítit, že jsou pro Vás to nejvíc na světě a obrňte s nesmírnou trpělivostí.

I Vy jste ji kdysi potřebovali a věřím, že i dostali.