Odstartováno!!!!!

Rubrika: Naše aktivity, Upraveno: 3.4.2017, autor: MŠ Sluníčko

Výzva „Šablony“ nám umožnila připravit 6 odpoledních přednášek pro rodiče našich předškoláků. K tomuto účelu jsme dokončili rekonstrukci nevyužité místnosti v naší MŠ.

Poprvé jsme přivítali 19 rodičů 19.1.2017 v 16 hodin. Přišli, aby si odnesli co nejvíce poznatků a postřehů od Mgr. Věry Čikové a Mgr. Terezy Babuljakové. Tématem 1. přednášky byla Školní zralost. Přednáška o možnostech spolupráce s pedagogicko-psychologickou poradnou nejen v Rokycanech, o postupu při žádosti o odklad, o známkách zralosti dítěte a odpovědi na otázky rodičů byly tak zajímavé, že paní ředitelka zapomněla i fotografovat.

Věříme, že i téma Logopedie rodiče zaujalo a že se 28.2.2017 v 16.30 hodin dostaví opět v hojném počtu a budou souhlasit s tím, že jejich fotografie se stane jasným dokladem toho, že budoucnost jejich dětí jim není lhostejná.

Děkujeme rodičům za účast na dalších seminářích. Více již viz. fotografie.

Doporučená literatura a učebnice 1. třídy:

Vaše jméno*
Váš email*